close
تبلیغات در اینترنت
بسته های افزایشی ایرانسل
منوی اصلی
موضوعات مطالب
آمار
» افراد آنلاین : 1
» بازدید امروز : 13
» بازدید دیروز : 27
» هفته گذشته : 224
» ماه گذشته : 224
» سال گذشته : 848
» کل بازدید : 38499
تبلیغات
کد تبلیغات
بازدید : 7932 دسته : <-PostCategory->

بسته افزایشی GPRS محدود و نامحدود ایرانسل!

از این پس، تمامی مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند از مزایای بسته‌های افزایشی محدود و نامحدود سرویس GPRS بهره مند شوند:


 


برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.


 

همان‌طور که در جدول فوق مشاهده می‌کنید، هم اکنون این امکان برای شما فراهم شده است که بر اساس برآورد خود از نیازتان به اینترنت، هریک از بسته های افزایشی محدود و یا نامحدود اینترنت همراه را که مایل باشید، انتخاب نمایید. برای مثال اگر پیش بینی می‌کنید که در یک بازه زمانی مثلاً یک هفته‌ای مدام به اینترنت نیاز خواهید داشت می‌توانید بسته نامحدود ٧ روزه را سفارش دهید و با پرداخت ٤٩,٩٩٩ ریال، یک هفته از اینترنت نامحدود استفاده نمایید.
همچنین اگر احساس می‌کنید در ماه پیش روی، مثلا ٥٠ مگابایت به اینترنت احتیاج دارید، با پرداخت ٤٠,٠٠٠ ریال و با سفارش بسته محدود ٥٠ مگابایتی از مهلت ٣٠ روزه استفاده از آن برخوردار شوید.


شیوه فعال‌سازی بسته افزایشی GPRS محدود و نامحدود ایرانسل

شما مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته بسته افزایشی خدمات GPRS محدود و نامحدود را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. برای فعال‌سازی تنها کافیست کدهای دستوری بالا را از خط خود شماره گیری کنید.


تـوجـه:

• هر مشترک دائمی یا اعتباری، در طول ٢٤ ساعت، تنها یک بار مجاز به خرید هر یک از بسته های افزایشی GPRS ایرانسل می‌باشد و تقاضای خرید بسته افزایشی جدید، تنها ٢٤ ساعت پس از خرید بسته قبلی، قابل ارائه می‌باشد.
• منظور از «غیر ساعات اوج مصرف»، روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ١١ شب تا  ٦ صبح و تمامی ساعات روزهای پنج‌شنبه و جمعه می‌باشد.


قابلیت تمدید بسته افزایشی خدماتGPRS نامحدود ایرانسل

در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، می‌تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان مدت اعتبار بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان باقی مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد. به عنوان مثال، اگر در سومین روز استفاده از بستۀ ٧ روزه، مشترک تصمیم بگیرد از بسته ١ ماهه استفاده نماید، مدت اعتبار استفاده از سرویس GPRS وی به یک ماه و ٤ روز تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته‌های افزایشی GPRS نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته‌های پیشین را از دست نمی‌دهند.
• حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ٩٠ روز خواهد بود.نحوه اطلاع از حساب:

شما همچنین می‌توانید برای اطلاع از وضعیت حساب بسته افزایشی GPRS خود، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره‌گیری کنید:

 
بسته افزایشی خدمات پیام کوتاه (SMS) ایرانسل!

در فاصله ١ مهر تا ٣٠ آذر  ٨٩، شما مشترکین اعتباری و دائمی ایرانسل می توانید در یک بازه زمانی معین، از بهای کاهش یافته در ارسال  پیام کوتاه (SMS) داخل شبکه ایرانسل برخوردار شوید.

توجه: بسته های افزایشی پیام کوتاه، شامل ارسال پیامک فارسی نمی شود.
در این طرح، مشترکین می توانند با خرید یک بسته افزایشی ١٤,٠٠٠ ریالی، ١٠٠ پیام کوتاه داخل شبکه، با خرید یک بسته  ٢٧,٢٠٠ ریالی، ٢٠٠ پیام کوتاه داخل شبکه و با خرید یک بسته ٣٨,٤٠٠ ریالی، ٣٠٠ پیام کوتاه داخل شبکه را به صورت افزایشی ارسال کنند.
بـه ایـن ترتیب در صورت اطمینان از میزان مصرف خود در ارسال پیام کوتاه، می توانید در آن دوره‌ای که بیشترین مصرف را خواهید داشت با استفاده از «بسته افزایشی ایرانسل»، هزینه‌های خود را کنترل و مدیریت کنید.

تـوجـه:
• به یاد داشته باشید که «بسته افزایشی ایرانسل» دارای دوره اعتبار و میزان مصرف معین بوده و شما تا همان تاریخ و تا سقف همان میزان مصرف تعیین شده در بسته ها می توانید از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوید.
• دوره اعتبار هر بسته افزایشی ایرانسل ٣٠ روز خواهد بود.
• در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش «بسته افزایشی ایرانسل» وجود دارد.
• شیوه محاسبه کاهش هزینه ها برای سیم کارت های دائمی بر حسب «تعداد» پیام کوتاه و برای سیم کارت های اعتباری بر مبنای «اعتبارمکالمه» است.

شیوه فعال‌سازی «بسته افزایشی پیام کوتاه ایرانسل»...
شما مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته «بسته افزایشی پیام کوتاه  ایرانسل» را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. برای فعالسازی کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره گیری کنید.


برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

قابلیت تمدید «بسته های افزایشی ایرانسل»...
در صورتی که هر یک از مشترکین، «بـستـه افـزایشـی ایـرانسـل» را مجدداً سفارش دهند، باقی مانده اعتبار دوره قبل (شامل روزها و اعتبار باقیمانده) را می توانند در دوره جدید مصرف کنند.
برای مثال اگر مشترکی ٢ روز زودتر از پایان تاریخ انقضا، اقدام به تمدید و سفارش مجدد «بسته افزایشی ایرانسل» نماید و معادل ارسال  ٥ پیام کوتاه (برای سیم کارت دائمی) و یا  ٢٠٠٠  ریال اعتبار (برای سیم کارت های اعتباری) از دوره قبل باقی مانده باشد، دوره جدید او در صورتی که مشترک اعتباری باشد ٣٢ روز به همراه  ٢٠٠٠ ریال اعتبار قبلی، و در صورتی که مشترک دائمی باشد  ٣٢ روز به همراه امکان ارسال ٥ پیام کوتاه، به بسته جدید اضافه خواهد شد.

نحوه اطلاع از حساب:
شما همچنین می توانید برای اطلاع از حساب «بسته های افزایشی ایرانسل»، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره‌گیری کنید:• کاربران تعرفه های رنگی در صورت ارسال پیام کوتاه فارسی از همان تخفیف های تعرفه رنگی برخوردار می شوند.
• در صورت خرید بسته افزایشی پیام کوتاه، در هنگام ارسال پیام کوتاه فارسی از تعرفه های جدید کاهش یافته پیام‌کوتاه فارسی بهره مند می شوید.

توسط : رضا تاریخ : سه شنبه 25 / 8

عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات دیگر