close
تبلیغات در اینترنت
شـارژ شـگفـت انـگیـز ایـرانسـل
منوی اصلی
آمار
» افراد آنلاین : 1
» بازدید امروز : 18
» بازدید دیروز : 1
» هفته گذشته : 31
» ماه گذشته : 79
» سال گذشته : 79
» کل بازدید : 68324
تبلیغات
کد بنر محک

sms.mida-co.ir

پنل رایگان پیامک وایبر و تلگرام
درباره وبلاگ

📩 واگذاری پنل پیامکی رایگان 🔴 جهت فعال سازی عبارت p6494 را به سامانه 300077 ارسال نمایید. پس از دریافت یوزرنیم و پسورد وارد پنل اختصاصی خود شده و نسبت به خرید شماره اختصاصی و میزان اعتبار پیامکی اقدام نمایید. 🔴 در صورت عدم ورود به پنل کلمه password را به سامانه 300077 ارسال نمایید.
آرشيو مطالب
لينك دوستان
نظر سنجی
میزان رضایت شما
ابزارها
تبلیغات
sms.mida-co.ir

پنل رایگان وایبر و تلگرام
بازدید : 4599 دسته : <-PostCategory->

شـارژ شـگفـت انـگیـز ایـرانسـل
(دارای مدت زمان محدود برای مصرف)شارژ شگفت انگیز چیست؟
در این طرح، شما می توانید پس از خرید کارت شارژ های ایرانسل، کد دستوری مخصوص شارژ شگفت انگیز را که دارای مزایای ویژه (٢٠٪ شارژ بیشتر) است به جای کد دستوری موجود در کارت شارژ، شماره گیری کنید. مزیت « شارژ شگفت انگیز» آن است که مشترک می تواند در صورت تمایل برای مصرف بیشتر در یک دوره زمانی مشخص، با شماره گیری کد دستوری مخصوص آن، ٢٠٪ بیش از مبلغ شارژ درج شده روی کارت مکالمه کرده و یا تعداد زیادی پیام‌کوتاه و پیام چند رسانه ای ارسال کند. به طور مثال، اگر مشترک اطمینان دارد که در ٣ روز آتی، باید تماس های داخل شبکه زیادی برقرار کرده و یا پیام کوتاه داخل شبکه ارسال کند و یا به دلیل سفر قصد ارسال پیام چند رسانه ای بیش از حد معمول را دارد، با خرید یک کارت شارژ ٢٠,٠٠٠ ریالی و شماره گیری کد دستوری ویژه «شارژ شگفت انگیز»، می تواند علاوه بر ٢٠,٠٠٠ ریال اعتبار خود، از ٤٠٠٠ ریال اعتبار نیز برای تماس داخل شبکه استفاده نماید. (ارقام مذکور شامل ٣ ٪ مالیات بر ارزش افزوده می باشد.)
شما مشترکین اعتباری ایرانسل، همچنین می توانید با دریافت رمز ١٢یا ١٦ رقمی به مبالغ ١٠، ٢٠، ٥٠، ١٠٠ و ٢٠٠ هزار ریال از طریق مراجعه به خودپرداز بانک های طرف قرارداد ایرانسل و یا خرید کارت شارژ و استفاده از دستگاه های پایانه فروش، رمز خریداری شده را از طریق کد دستوری ویژه «شارژ شگفت انگیز» وارد کرده و به ترتیب معادل  ١١٦٥٠، ٢٣٣٠١، ٥٨٢٥٢، ١١٦٥٠٥ و ٢٣٣٠١٠ ریال شارژ دریافت کنید.
مدت اعتبار هر شارژ شگفت انگیز ایرانسل به ترتیب ٣، ٥، ١٠، ١٥ و ٢٠ روز خواهد بود.
 

برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
شما مشترکین اعتباری ایرانسل می توانید از ١ مهر تا  ٣٠ آذر ٨٩ با «شارژ شگفت انگیز» در یک مدت زمانی معین، بیش از میزان شارژ خریداری شده، مکالمه کرده و یا پیام‌کوتاه و پیام‌چند‌رسانه‌ای ارسال کنید. یعنی با یک تیر هر نشانی که خواستید بزنید!

نحوه فعال سازی «شارژ شگفت انگیز» ...
شرکت ایرانسل آسان ترین راه ممکن را برای فعال سازی «شارژ شگفت انگیز» در اختیار شما قرار داده است.
به طوری که برای فعال سازی «شارژ شگفت انگیز»  کافیست، به جای کد درج شده روی کارت شارژ، کد «شارژ شگفت‌انگیز»  را شماره گیری کنید.
برای مثال، شما می توانید پس از دریافت رمز  ١٢ یا ١٦ رقمی خود برای شارژ  ١٠,٠٠٠ ریالی، به جای شماره گیری کد دستوری همیشگی، که سیم کارت شما را معادل ١٠,٠٠٠ ریال شارژ می‌نمود، همان شماره رمز ١٢یا ١٦رقمی را با کد دستوری ویژه «شارژ شگفت انگیز» شماره گیری کنید، تا سیم کارت شما ١٢,٠٠٠ ریال شارژ شود که همان شارژ اضافه شده برای تماس های داخل شبکه ایرانسل است. به این معنا که   ١٠,٠٠٠ ریال شارژ شامل تماس های داخل و خارج از شبکه ایرانسل بوده اما  ٢٠٠٠ ریال شارژ اضافه شده تنها برای تماس های داخل شبکه است. (ارقام شامل ٣ ٪ مالیات بر ارزش افزوده است)
 


نکات مهم:
• طرح تشویقی شارژ شگفت انگیز از ١ مهر آغاز و تا پایان جشنواره پایـیز ایرانسل  ارائه می‌شود.
• اعتبار افزوده شده پس از وارد کردن کد شارژ شگفت انگیز، تنها برای تماس های داخل شبکه ایرانسل است.
•  به یاد داشته باشید که همچنان می توانید از کد دستوری شارژ عادی نیز استفاده کنید.
•  برای اطلاع از میزان اعتبار خود #١*١٤٠* را شماره گیری نمایید.


برچسب ها : شارژ , ایرانسل , شگفت انگیز , ... ,
توسط : رضا تاریخ : سه شنبه 25 آبان 1389

عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات دیگر